Spotkanie z warszawskimi nauczycielami z okazji 250. rocznicy powstania KEN - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Spotkanie z warszawskimi nauczycielami
z okazji 250. rocznicy powstania KEN

Zwiedzający oglądają wystawę w Muzeum Historii Polski
13 października 2023 r, w przeddzień 250. rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej, zaprosiliśmy do siedziby Muzeum nauczycieli z warszawskich szkół. W trakcie spotkania goście mogli zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, a także zwiedzić wystawę „Wielkie i małe historie. Tworzenie kolekcji Muzeum Historii Polski” przygotowaną z okazji otwarcia siedziby Muzeum na warszawskiej Cytadeli.

W tym ważnym dniu nie zabrakło pogłębionej refleksji na temat historii – profesor Piotr Ugniewski, wystąpił z wykładem pt. „Edukowanie przez porwanie. Edukacja jako narzędzie społecznej zmiany w Rzeczpospolitej drugiej połowy XVIII wieku”.
1/4

Powiązane Aktualności

1/4

Polecane Wydarzenia

1/4
Zobacz wszystkie Wydarzenia

Powiązane Wystawy

1/4

PowiązaneMateriały