Podziękowanie dla Wolontariuszy- Festiwal Otwarcia MHP - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum
czas czytania:

Podziękowanie dla Wolontariuszy- Festiwal Otwarcia MHP

12 października spotkaliśmy się z wolontariuszkami i wolontariuszami, którzy pracowali z nami przy Festiwalu otwarcia. W pierwszej części spotkania, wraz z naszą przewodniczką, zwiedziliśmy wystawę czasową „Wielkie i małe historie. Tworzenie kolekcji Muzeum”. Był też czas na podsumowanie działań, ale przede wszystkim na podziękowanie. W festiwalowe dni działo się bardzo dużo – warsztaty, gry terenowe, tysiące odwiedzin na naszej wystawie.
powiększ
Spotkanie z Wolontariuszami Festiwalu Otwarcia Muzeum Historii Polski
Michał Jędrzejewski

Jak powiedział Dyrektor Robert Kostro „To wszystko nie byłoby możliwe bez wspaniałego zespołu (…) również wolontariuszy. Chciałbym Wam ogromnie serdecznie podziękować za udział w naszym festiwalu otwarcia i za serce, które włożyliście w to, by ożywić to miejsce. Muzeum to nie mury, ale ludzie z pasją”.


Jesteśmy dumni, że wolontariusze stali się częścią naszego zespołu i nie możemy doczekać się naszych kolejnych, wspólnych wyzwań.