W Warszawie odbyło się I Ogólnopolskie Spotkanie Klubu Nauczyciela Muzeum Historii Polski - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum
czas czytania:

I ogólnopolskie spotkanie Klubu Nauczyciela Muzeum Historii Polski za nami!

Kolaż ze zdjęć: budynek muzeum na warszawskiej Cytadeli  i archiwalne zdjęcie grupowe nauczycieli
W dniach 26-28 czerwca 2023 r. w Warszawie odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Nauczyciela Muzeum Historii Polski. Do stolicy przyjechało ok. 60 nauczycieli reprezentujących małe i większe miejscowości, od tych pracujących w szkołach podstawowych, na różnych typach szkół średnich skończywszy. Obecni na spotkaniu byli zarówno doświadczeni edukatorzy z wieloletnim stażem, jak również tacy, którzy są na początku swojej przygody z nauczaniem.
1/4
1/4

Powiązane Aktualności

1/4