Uroczysta premiera filmu „Jedno życie” w Muzeum Historii Polski - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Uroczysta premiera filmu „Jedno życie” w Muzeum Historii Polski

15 maja w Sali kinowo-teatralnej Muzeum Historii Polski odbyła się uroczysta premiera filmu „Jedno życie”, w którym dwukrotny zdobywca Oscara Anthony Hopkins wciela się w rolę młodego Brytyjczyka Nicholasa Wintona.  Jest to opowieść o człowieku, który tuż przed II Wojną Światową ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie. Film wchodzi do polskich kin 31 maja 2024 r.
Fot. Monolith Films

Uroczysta premiera filmu "Jedno życie"

1/4

Polecane Wydarzenia

1/4
Zobacz wszystkie Wydarzenia