Porozumienie o współpracy z Narodowym Instytutem Muzeów - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Porozumienie o współpracy
z Narodowym Instytutem Muzeów

20 października dyrektor Muzeum Historii Polski Robert Kostro podpisał porozumienie o współpracy z Narodowym Instytutem Muzeów. W spotkaniu wzięli udział Robert Kostro, dyrektor MHP, Paulina Florianowicz dyrektor NIM, Anna Piekarska zastępca dyrektora MHP, Bartosz Skaldawski, zastępca dyrektora NIM, Krzysztof Niewiadomski, kierownik Działu Programowego Wystawy Stałej MHP.

Galeria

1/4

Otwarcie siedziby na Cytadeli

28 września 2023 roku Muzeum Historii Polski otworzyło dla publiczności nowy gmach na Cytadeli Warszawskiej. Wystawę czasową przygotowaną na otwarcie siedziby muzeum pt. „Wielkie i małe historie. Tworzenie kolekcji Muzeum Historii Polski” można oglądać do marca 2024 roku. Prezentuje ona kilkaset z blisko sześćdziesięciu tysięcy obiektów z kolekcji Muzeum, stanowiąc panoramę ponad 1000 lat historii państwa i narodu, a także opowieść o pozyskiwaniu cennych obiektów muzealnych.
zdjęcie marmurowa fasada, flagi Polski na maszcie, zieleń, wodotryski powiększ
Fasada MHP od strony placu Gwardii
© fot. MHP

Powiązane Aktualności

1/4

Polecane Wydarzenia

1/4
Zobacz wszystkie Wydarzenia

Powiązane Wystawy

1/4