Spotkanie Rady MHP oraz Młodzieżowej Rady MHP - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Spotkanie Rady MHP oraz Młodzieżowej Rady MHP

13 października w nowym gmachu Muzeum Historii Polski na warszawskiej Cytadeli spotkali się członkowie Rady MHP oraz Młodzieżowej Rady MHP. Dyskutowano o współpracy pomiędzy oboma gremiami oraz o projektach realizowanych w Muzeum przez młodzieżowych radnych.
powiększ
Spotkanie Rady MHP oraz Młodzieżowej Rady MHP
Bartek Bartosiński

Dwa tygodnie temu otworzyliśmy gmach Muzeum Historii Polski i cieszy się on ogromnym zainteresowaniem. Mamy wieli gości z Polski i zagranicy, ten sukces nie byłby możliwy również bez wieloletniej współpracy z Radą Muzeum Historii Polski” – powiedział Dyrektor MHP Robert Kostro, otwierając spotkanie. „To było dla nas ogromne wsparcie” – podkreślił

W czasie spotkania członkowie Młodzieżowej Rady MHP przedstawili swoje pomysły, które a najbliższych miesiącach będą realizowane we współpracy z Działem Edukacji MHP. Były to projekt Nieopowiedziane historie, projekt dotyczący historii młodocianych żołnierzy, a także turniej historycznych debat oksfordzkich. Nie zabrakło wnikliwych pytań i ożywionych dyskusji.
powiększ
Przedstawienie pomysłów przez Młodzieżową Radę MHP
Bartek Bartosiński