Noc w Muzeum Historii Polski - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Noc w Muzeum Historii Polski

Tysiące osób odwiedziły nasz budynek w Noc Muzeów. W tym roku, po raz pierwszy mogliśmy zaprosić Państwa do otwartej we wrześniu 2023 roku stałej siedziby MHP. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była Villa Regia czyli opowieść o zaginionym pałacu. Przygotowaliśmy dla naszych gości mnóstwo atrakcji: pełną przygód grę „Tropem królewskiego skarbu”, muzyczną podróż do XVII-wiecznych tańców, a także nietypowe zwiedzanie naszego budynku. Poza tym w programie były pokazy filmowe, oprowadzanie po Warszawie widzianej z dachu Muzeum i opowieści kuratorskie o Villi Regii.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i tak liczny udział w naszej ofercie.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
1/4

Polecane Wydarzenia

1/4
Zobacz wszystkie Wydarzenia

Powiązane Wystawy

1/4