Szukasz czegoś więcej niż zwykłego spaceru po parku? Zapraszamy na spacer historyczno-przyrodniczy dedykowany
dla rodziców z dziećmi do 1,5 roku życia (w wózkach lub nosidłach). To idealna propozycja dla tych, którzy chcą połączyć relaks na świeżym powietrzu z poznawaniem fascynujących opowieści o przeszłości.
Podczas spaceru przeniesiemy się w czasie, by odkryć, jaką rolę w kluczowych momentach naszej historii odegrała warszawska Cytadela oraz jak zmieniała się na przestrzeni lat. Wszystko to w otoczeniu zieleni, śpiewu ptaków i przyjaznej przestrzeni, stworzonej z myślą o rodzinnym wypoczynku.
♦ Spacer poprowadzi
Marta Gawryluk — licencjonowana przewodniczka, varsavianistka, inicjatorka „Parady dzidziusiów”, czyli spacerów dla osób dorosłych z małymi dziećmi w wózkach.
♦
Kiedy? 25 czerwca, godz. 11.00-12.00
♦
Gdzie? Muzeum Historii Polski, Cytadela Warszawska
Zbiórka Hol główny [poziom 0]
◊ sprawdź dojazd
TUTAJ♦
Koszt: 25 zł (opiekun), dziecko (bezpłatnie)
Bilety dostępne w kasie lub na stronie sklep.muzhp.pl
>>>KUP BILET
♦ W Muzeum Historii Polski znajduje się
pokój dla rodzica z dzieckiem, usytuowany na parterze. Wyposażyliśmy go w wygodny fotel do karmienia, przewijak, umywalkę oraz osobne pomieszczenie z toaletą.