Zostań wolontariuszem Muzeum Historii Polski - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Zostań wolontariuszem Muzeum Historii Polski

zdjęcie cztery osoby stojące na chodniku, rozmawiają
Muzeum poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy do pomocy podczas otwarcia nowej siedziby Muzeum Historii Polskiej na warszawskiej Cytadeli. Nasz Zespół szykuje dla publiczności szereg atrakcji, w tym zwiedzanie budynku Muzeum, wystawę czasową, wejście na dach i podziwianie panoramy Warszawy, ale przede wszystkim uczestniczenie w różnych atrakcjach edukacyjnych i kulturalnych.

Zadania i potrzebny czas

Do udziału w wolontariacie zapraszamy w dniach: 29 września (piątek) – 1 października (niedziela)*. Wolontariusze będą mogli zaangażować się w działania edukacyjne (wsparcie m.in. podczas warsztatów, gry rodzinnej, przedstawień), jak również sprawdzić się w zadaniach organizacyjnych, czy obsłudze publiczności – każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Swoją dostępność godzinową będzie można zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym lub ustalić na późniejszym etapie. Z każdym wolontariuszem skontaktujemy się wcześniej i umówimy również na rozmową lub spotkanie informacyjne (online, telefonicznie lub indywidulanie). W drugiej połowie września zostaną też zorganizowane szkolenia, które przygotują wolontariuszy do realizacji zadań. Jeśli chcesz nam pomóc przygotować i zrealizować wydarzenia towarzyszące otwarciu naszego Muzeum, być w samym ich środku, jako jeden z pierwszych zobaczyć nową siedzibę muzeum, ale przede wszystkim wziąć udział w tym przedsięwzięciu - zgłoś się nas!

*termin może ulec zmianie
zdjęcie, wolontariusze z uczestnikami gry miejskiej w parku powiększ
Wolontariusze Muzeum Historii Polski
© fot. MHP / M. Cioch
zdjęcie uczestnicy gry terenowej powiększ
Zostań wolontariuszem Muzeum Historii Polski
© fot. MHP/ M.Cioch

Jak się zgłosić?

Wypełnij i wyślij formularz dostępny TUTAJ − na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 września 2023 r.

Osoby niepełnoletnie zaangażowane w wydarzenie zobowiązane są do dostarczenia podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego (do pobrania) podczas pierwszego spotkania z Koordynatorką wolontariatu.

Ze wszystkimi chętnymi skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w ciągu 7 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego i ustalimy szczegóły zaangażowania.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wolontariatu skontaktuj się z nami:
e-mail: [email protected]
telefon: 22 211 90 87, 693 344 088
Koordynacja wolontariatu: Joanna Garsztka

Zgoda rodzica

Powiązane Aktualności

1/4