Uroczyste wręczanie certyfikatów przewodnikom Muzeum Historii Polski za nami! - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Uroczyste wręczenie certyfikatów przewodnikom Muzeum Historii Polski za nami!

Zdjęcie budynku Muzeum Historii Polski z lotu ptaka, w tle zieleń Cytadeli Warszawskiej.
7 wrześnie 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów absolwentom pierwszego kursu na przewodnika po Muzeum Historii Polski w Warszawie. 
Dyrektor Muzeum Historii Polski Robert Kostro podkreślił w trakcie uroczystości, jak ważną rolę będą pełnić przewodnicy w nawiązywaniu relacji między zwiedzającymi i Muzeum. Staną się także wizytówką naszej instytucji.

Certyfikat przewodnicki otrzymały te osoby, które ukończy kurs oraz zdały egzamin teoretyczny i praktyczny z wynikiem pozytywnym. Tym samym uzyskały uprawnienia do oprowadzania po wystawach czasowych Muzeum Historii Polski

Naszym nowym przewodnikom serdecznie gratulujemy!