Otwieramy Klub Nauczyciela Muzeum Historii Polski - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum
czas czytania:

Otwieramy Klub Nauczyciela Muzeum Historii Polski!

Grafika: Połączenie zdjęcia siedziby muzeum na Cytadeli i starego zdjęcia grupowego.
Działalność edukacyjna jest jednym z filarów Muzeum Historii Polski. Otwierając nową siedzibę, rozszerzymy ofertę edukacyjną i dostosujemy ją do aktualnych potrzeb nauczycieli i uczniów. Aby nasze lekcje, warsztaty i inne wydarzenia spełniały oczekiwania odbiorców, chcemy konsultować je z nauczycielami i edukatorami.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i współtworzenia ciekawych projektów edukacyjnych, W siedzibie muzeum na Cytadeli będziemy dysponowali nowoczesnymi salami lekcyjnymi i warsztatowymi, salą koncertową, kinową i powierzchniami konferencyjnymi. W Klubie chcemy zrzeszać nauczycieli aktywnych, ale też szukających inspiracji lub pomocy. Zapraszamy do współpracy osoby z całej Polski zajmujące się zawodowo edukacją humanistyczną.