W sobotę 9 marca 2024 roku w Audytorium Muzeum Historii Polski odbył się koncert symfoniczny „Medelssohn, Szymanowski, Brahms”. - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Za nami koncert symfoniczny „Medelssohn, Szymanowski, Brahms”W sobotę 9 marca 2024 roku od godziny 19.00 Audytorium Muzeum Historii Polski wypełniło się dźwiękami muzyki symfonicznej:  licznie zgromadzeni goście wysłuchali niezwykłego koncertu „Medelssohn, Szymanowski, Brahms” w wykonaniu Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa. Wydarzenie było także okazją do spotkania z wybitnym polskim skrzypkiem Krzysztofem Jakowiczem oraz z Georgem Tchitchinadze – jednym z ulubionych muzyków Gruzji.
1/4

Powiązane Aktualności

1/4

Polecane Wydarzenia

1/4
Zobacz wszystkie Wydarzenia