Wystawa Muzeum Historii Polski pt. „Hołodomor i ponowne ludobójstwo” została otwarta w czeskim Terezinie. - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Wystawa „Hołodomor i ponowne ludobójstwo” w czeskim Terezinie

Tablica z nazwą wystawy "Hołodmor i ponowne ludobójstwo"
„Hołodomor i ponowne ludobójstwo” – wystawa przygotowana przez kijowskie Muzeum Hołodomoru we współpracy z Muzeum Historii Polski została otwarta w Terezinie. Prezentacja ekspozycji towarzyszyła inauguracji Domu Jakuba Wiesera – nowej siedziby Centrum Badań nad Ludobójstwem. Wystawa jest dostępna dla publiczności do końca 2023 roku (Dom Wiesera w Terezinie, ul. Pražská 25).
1/4
27 lipca 2023 roku

Wernisaż wystawy „Hołodomor i ponowne ludobójstwo” w czeskim Terezinie"

1/4

Powiązane Aktualności

1/4

PowiązaneMateriały