Wyniki odwołań w programie „Patriotyzm Jutra” edycja 2024 - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Wyniki odwołań
w programie „Patriotyzm Jutra” edycja 2024

Publikujemy wyniki naboru wniosków z odwołaniami 16. edycji Programu „Patriotyzm Jutra” edycja 2024. W ramach procedury odwoławczej zgłoszonych zostało 86 wniosków. Środki finansowe zostaną przyznane 11 organizacjom.

Łącznie w Programie „Patriotyzm Jutra” edycja 2024 dofinansowanych zostanie 114 zadań, w ramach których zrealizowane zostaną warsztaty, spacery historyczne, wystawy czasowe, gry terenowe, debaty i spotkania ze świadkami historii, spektakle, koncerty, kampanie i akcje społeczne, a także strony internetowe promujące historię.

Łączna kwota dofinansowań wynosi 3,84 mln zł.

Powiązane Aktualności

1/4