Muzeum Historii Polski zostało laureatem nagrody REAL ESTATE IMPACTOR 2024 - Muzeum Historii Polski w Warszawie SKIP_TO
Wizyta w muzeum Przejdź do sklepu
czas czytania:

Muzeum Historii Polski zostało laureatem nagrody REAL ESTATE IMPACTOR 2024

Muzeum Historii Polski po raz kolejny nagrodzone! MHP zostało laureatem nagrody  REAL ESTATE IMPACTOR 2024 przyznawanej przez  dziennik Rzeczpospolita. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii „Ikona”.

„Nasze Muzeum,  uznane za ikonę Warszawy, położone jest na terenie Cytadeli Warszawskiej, która przez długie lata była niedostępna dla mieszkańców stolicy. Dziś jest to miejsce otwarte z bogata ofertą dla warszawiaków i turystów - powiedziała Anna Piekarska, zastępca dyrektora do spraw edukacji i komunikacji w Muzeum Historii Polski, odbierając nagrodę.

Statuetkę odebrali także autorzy projektu siedziby Muzeum Historii Polski,  przedstawiciele pracowni architektonicznej WXCA - Paweł Grodzicki i Marta Sękulska-Wrońska.

Nagroda  REAL ESTATE IMPACTOR 2024 jest przyznawana firmom, osobom i instytucjom, których projekty kształtują jakość życia w mieście na miarę dzisiejszych  i nadchodzących czasów. Dzisiaj po raz ósmy przyznano tę nagrodę najważniejszym projektom i inicjatywom wpływającym na zrównoważony rozwój rynku nieruchomości i miast.
1/4

Powiązane Aktualności

1/4

Powiązane Wystawy

1/4