PATRIOTYZM JUTRA

SORTOWANIE
DATA PUBLIKACJI:
2020-06-02 PATRIOTYZM JUTRA
Ogłoszenie - Patriotyzm Jutra
Szanowni Państwo, stan epidemiczny oraz coraz liczniejsze głosy o trudnościach logistycznych i finansowych związanych z organizacją przedsięwzięć kulturalnych, skłoniły nas do podjęcia działań mających ułatwić beneficjentom programu „Patriotyzm jutra” 2020 realizację zgłoszonych projektów.
2020-05-06 PATRIOTYZM JUTRA
Wyniki XII edycji programu Patriotyzm Jutra
Muzeum Historii Polski już po raz dwunasty przyznało dofinansowania w programie „Patriotyzm Jutra”, który wspiera lokalne fundacje i stowarzyszenia, biblioteki, domy kultury, regionalne muzea z całej Polski. Niezależnie od tego czy działają w dużych miastach czy małych ośrodkach, skupiają się na pielęgnowaniu i promowaniu lokalnego dziedzictwa, historii oraz kultury.
2020-02-04 PATRIOTYZM JUTRA
Ruszyła XII edycja Programu Patriotyzm Jutra
Muzeum Historii Polski rozpoczęło nabór wniosków do XII  edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra” skierowanego do organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury. W tegorocznej edycji  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego na ten cel przeznaczy 4 mln zł.  Nabór wniosków potrwa do 6 marca 2020 r.
2020-01-27 PATRIOTYZM JUTRA
Wkrótce ruszy XII edycja Programu Patriotyzm Jutra
2019-05-02 PATRIOTYZM JUTRA
Wyniki XI edycji programu Patriotyzm Jutra
Muzeum Historii Polski już po raz jedenasty przyznało dofinansowania w Programie "Patriotyzm Jutra" wspierającym fundacje, lokalne stowarzyszenia, biblioteki, domy kultury, regionalne muzea z całej Polski - zarówno z dużych miast, jak i małych ośrodków, które realizują projekty z zakresu pielęgnowania i promowania lokalnego dziedzictwa i kultury.
2019-03-11 PATRIOTYZM JUTRA
Patriotyzm Jutra ogłoszenie
2019-02-06 PATRIOTYZM JUTRA
Ruszyła XI edycja programu Patriotyzm Jutra
Muzeum Historii Polski ogłasza nabór wniosków do XI edycji ogólnopolskiego programu grantowego „Patriotyzm Jutra” skierowanego do organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury.
PATRIOTYZM JUTRA
Patriotyzm Jutra
loader