Nowość na MuzHP TV

Najnowszy film MuzHP TV już jest na YouTubie oraz naszej stronie internetowej. A w nim… w rozmowie z Markiem Stremeckim Bohdan Paczowski mówi m.in. o idei powstania Muzeum Historii Polski, a przede wszystkim o swoim zwycięskim projekcie.


Znakomity architekt opowiada m.in. o głównych jego założeniach, wyjaśnia dlaczego mieszkańcy Warszawy nie powinni obawiać się utrudnień komunikacyjnych podczas powstawania obiektu. Dowodzi, że nie potrzebna jest stolicy architektoniczna ikona a funkcjonalny, doskonale  odpowiadający wezwaniom współczesności obiekt. Wyznaje także, jak zareagował na wiadomość, że został zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Architektonicznego na stałą siedzibę Muzeum Historii Polski.

<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sn6dmbKvMko&hl=pl_PL&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sn6dmbKvMko&hl=pl_PL&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>

Zajrzyj, bo warto!
www.youtube.com/muzhptv


Ponadto na portalu znajduje się przeszło 70 ciekawych filmów historycznych oraz dotyczących naszego Muzeum.


Ze wszystkich materiałów można skorzystać bezpłatnie
podając jedynie źródło pochodzenia.

2009-12-22