Pierwsze zwiedzanie powstającej siedziby MHP na warszawskiej Cytadeli.

Muzeum Historii Polski przygotowało wyjątkową niespodziankę na tegoroczną Noc Muzeów! Pierwsze zwiedzanie powstającej siedziby MHP na warszawskiej Cytadeli.


Sobotni spacer to pierwsza okazja, by na własne oczy zobaczyć powstający gmach MHP o łącznej powierzchni ponad 44 tys. m2.Wycieczkę poprowadzą inżynierowie i historycy Muzeum Historii Polski. Zwiedzający dowiedzą się nie tylko, jak powstaje budynek, ale też w jaki sposób tworzona jest wystawa stała Muzeum. Spacer zostanie zakończony wizytą na dachu, z którego rozpościera się widok na panoramę Warszawy. W wydarzeniu ze względów bezpieczeństwa udział mogą brać wyłącznie osoby dorosłe (18+), czas trwania: ok. 1,5 h.

Spacer rozpocznie się zbiórką o godzinie 18:30. Zgłoszenie należy wysyłać na adres biuro.prasowe@muzhp.pl z tematem NOC MUZEÓW. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na trwającą budowę, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W wiadomości należy podać imię i nazwisko uczestnika. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 12 maja do godziny 16.00.

Zapis na listę uczestników potwierdzimy mailem zawierającym warunki zwiedzania.

2022-05-11