Wolontariusze poszukiwani

Lubisz gry miejskie, interesujesz się historią, a może botaniką, chętnie pracujesz z dziećmi, a może po prostu chcesz pożytecznie spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody i miłej atmosferze?

Muzeum Historii Polski poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy do wsparcia działań edukacyjnych. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizujemy rodzinną grę miejską. Tematyka gry związana jest z obchodzonym właśnie Rokiem Botaniki. Wydarzenie będzie odbywać się w pięknych okolicach Parku Ujazdowskiego i Jazdowa w sobotę 28 maja w godzinach 10:00 – 15:00.


Wolontariat przy grze będzie miał charakter akcyjny. Osoby zainteresowane dalszą współpracą z Muzeum przy wsparciu warsztatów, spacerów, wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych będą mogły kontynuować swoje działania wolontariackie, a także zaangażować się we współtworzenie największego historycznego Muzeum w Polsce i budowanie muzealnego zespołu wolontariuszy od samego początku.

Do zespołu wolontariuszy zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 13 lat − górna granica wieku nie ma znaczenia. Wykształcenie, zawód i doświadczenie nie są najistotniejsze − ważny jest za to entuzjazm i chęć tworzenia wspólnie z nami wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych.

Co oferujemy?

  • porozumienie i zaświadczenie o wolontariacie,
  • ubezpieczenie NW,
  • zdobycie nowych umiejętności animacyjnych,
  • miło spędzony czas,
  • możliwość budowania zespołu wolontariackiego od samego początku;

Jak się zgłosić?

Wypełnij i wyślij formularz dostępny TUTAJ − na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 maja 2022 r.

Osoby niepełnoletnie zaangażowane w wydarzenie zobowiązane są do dostarczenia w dniu wydarzenia podpisanej zgody rodzica lub opiekuna prawnego (do pobrania TUTAJ)

Ze wszystkimi kandydatami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie w ciągu 7 dni i ustalimy szczegóły ewentualnego zaangażowania.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wolontariatu skontaktuj się z nami:

e-mail: wolontariat@muzhp.pl

telefon: 22 211 90 87

Koordynacja wolontariatu: Joanna Garsztka

2022-05-10