Ruszył quiz „Jazzmani, bigbitowcy, rockmani. Muzyka w PRL-u”

Zapraszamy do udziału w multimedilanym quizie muzyczno-historycznym „Jazzmani, bigbitowcy, rockmani. Muzyka w PRL-u”. Organizatorem konkursu jest portal historyczny dzieje.pl, prowadzony przez Polską Agencję Prasową i Muzeum Historii Polski.


Aż do 14 grudnia 2013 r. organizatorzy będą przybliżać czas buntu i powstawania muzyki, która stała się częścią powojennej historii Polski.
Na uczestników gry czeka 60 pytań, których autorem jest Marek Wiernik, wieloletni dziennikarz muzyczny, z wykształcenia historyk, autor licznych publikacji i książek.

Quiz „Jazzmani, bigbitowcy, rockmani. Muzyka w PRL-u” ma charakter multimedialny – wykorzystano w nim archiwalne fotografie, nagrania audio i wideo.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci książek, filmów i płyt CD z muzyką, a także koszulki i USB z logo „dzieje.pl”.
 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć na poniższy banner:

Konkurs i regulamin konkursu dostępny od 18 października na stronie www.dzieje.pl

Partnerami quizu są: Fundacja „Sopockie Korzenie”, Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”, Instytut Adama Mickiewicza, Agencja Chaorder, Wytwórnia Muzyczna Soliton oraz wydawnictwa: Czerwone i Czarne, LIBRON, IN ROCK.

Zachęcamy do udziału w grze i życzymy powodzenia!

Więcej informacji:
Elżbieta Lichocka
Dział Promocji i PR
Muzeum Historii Polski
elzbieta.lichocka@muzhp.pl
(22) 211 90 13

2013-10-18