Międzymuzealna gra „Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty”!

Kolejna edycja międzymuzealnej gry rodzinnej „Raz, dwa, trzy - warszawiakiem jesteś Ty”. Uczestnicy tegorocznej zabawy śledzić będą losy naszych bohaterów – historycznych znanych i nieznanych mieszkańców stolicy. Jednego z nich poznają także w Muzeum Historii Polski – zachęcamy do odwiedzin! Na graczy czekają łamigłówki, ciekawostki, nowe konkursy i nagrody. Karty zadań można znaleźć na stronie www.razdwatrzywarszawiak.pl.
 

 

 

 

 

Zapraszamy na ul. Senatorską 35 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 16:00. Na wszystkich chętnych czekamy również w soboty: 20 lipca, 10 i 24 sierpnia oraz 7 września, w godz. 10:00 – 14:00. Gra potrwa do 8 września.

Organizatorem zabawy jest Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Muzeum Historii Polski, Domem Spotkań z Historią, Filharmonią Narodową, Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, Miejskim Ogrodem Zoologicznym, Muzeum Chopina, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, Muzeum Kolejnictwa, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Narodowym, Muzeum Niepodległości, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli, Ośrodkiem Dokumentacji i Badań Korczakianum, "Zachętą" oraz Zamkiem Królewskim w Warszawie.

2013-08-23