Rozpoczynamy głosowanie na Wydarzenie Historyczne Roku 2012!

Zakończył się pierwszy etap Plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2012, który zorganizowany został po raz piąty przez Muzeum Historii Polski i portal historia.org.pl. Z całej Polski nadesłano ponad 60 zgłoszeń, spośród których jurorzy wybrali 12 najważniejszych - według nich – realizacji. W drugim etapie głosować mogą wszyscy chętni. I to internauci zadecydują o ostatecznych wynikach.


Każdy może zagłosować tylko raz i tylko na jedno zgłoszenie. Przypominamy, że wydarzenia i ich numeracja ułożone są według kolejności zgłoszeń. Czekamy na Państwa głosy do 31 marca.

Według jurorów na tegoroczną edycję Plebiscytu nadesłano bardzo różnorodne projekty świadczące o dużej aktywności środowisk i osób zaangażowanych w odkrywanie i poznawanie historii także lokalnej. Wśród zgłoszonych są portale internetowe, akcje edukacyjne, wystawy, festiwale i spektakl historyczny.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w po ogłoszeniu wyników w miejscu zaproponowanym przez zwycięzcę.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w minionym roku i popularyzacja historii.

ZAGŁOSUJ
WEJDŹ W FORMULARZ GŁOSOWANIA
 

2013-03-14